категорії: блоґ-запис

Етнічний вівторок у Києві (15 грудня)

теґи: ЕТНІЧНИЙ ВІВТОРОК

 

Цього разу зустрічаємо творчу делегацію з села Легедзино (Черкаська область), яка заспіває, а також покаже досягнення легедзинської кіноіндустрії. Автентичні мешканки цього чудового черкаського села привезуть зі своїми піснями цілий космос наддніпрянської душі. Сільський кінорежисер Владислав Чабанюк покаже фільм "Ойра", в якому зайшлася роль для кожного легедзинця.

Сцену підігріють київські музиканти "ТаРута", а "Люди добрі" зі Львова презентуватимуть свій новий альбом "Тупотіла, тупотіла" .

Люди добрі (Львів)

Дуже веселі галицькі хлопці. Львову пощастило, що саме ці музиканти наповнюють їхні вулиці своїм фольком. А це музика з цілої України. Не цураються хлопці інших стильових запозичень: "балкани", панк, класика – це здоровий музичний енергетик, від якого не варто відмовлятися.

Альбом "Тупотіла, тупотіла" – дебютний. До нього хлопці готувалися 4 роки. Перше представлення платівки хлопці відбули гонорово – в самій Канаді. Тепер Київ має нагоду "тупотіти" під добрий фольк "добрих людей" та червоніти під його сороміцькі рядки. )

http://www.myspace.com/ludydobriukrfolk

ТаРута

Етно-рок фундація "ТаРУТА" була створена наприкінці минулого року автором та виконавцем, лауреатом "Червоної Рути-2005" в жанрі акустичної музики Євгеном Їжаком та співаками "Етно-ватаги "Гуртоправці" Данилом Данилейком і Оленою Копєйкіною (http://hurtopravci.domivka.net), членом якої також являється Їжак. Оригінальне поєднання українських народних мелодій з сучасними "гітарними" ритмами створює абсолютно нове, унікальне музично-сценічне дійство, основне завдання якого – донесення до сучасної молоді української пісенної спадщини. Репертуар колективу побудовано на основі авторських пісень Євгена Їжака, гармонійно поєднаних з автентичними мелодіями Київщини, Полісся та Полтавщини.

http://www.facebook.com/group.php?gid=184057955771#

Програма

  • 18:00 – майстер-класи
  • 18:30 – фільм "Ойра" (реж. В. Чабанюк)
  • 19:00 – гурт автентичного співу села Легедзино (Черкаська обл.)
  • 20:00 – Люди добрі (м. Львів)
  • 21:00 – ТаРута

Журналістів просимо про попередню акредитацію та її обґрунтування –

Culture-ns@ukr.net

Вхід – 50 грн., для студентів – 30 грн.

Локація

Арт – клуб "КИЇВ", м. Київ,  вул. Велика Васильківська 19, (в приміщенні кінотеатру "Київ"), в минулому славнозвісний клуб "МАЙДАН".

Початок о 18:00